פוטרה סימונה שטיינמץ הערפדה מוצצת דם ילדים כבר לא פקידות סעד ראשית לסדרי דין. הללויה!!!

כן חברות וחברים יקרים, הלא יאמן קרה. הפושעת סימונה שטיינמץ שתיפקדה כפקידת סעד ראשית לסדרי דין (גירושין והסדרי ראייה) עפה! טסה! נבעטתה בתחת השמן שלה!!! זהו תם עידן ממלכת הזנות במחלקת העו"ס האחראיות על גירושין והסדרי ראייה. הטינופת תוצרת רומניה, נצר למשפחת הרוזן דרקולה, שנשואה לעבריין המורשע יוסי שטיינמץ, מועזבת. כל זה הודות לפעילות נמרצת של האבות והאימהות בכל החזיתות.

היינו שם בהפגנות כאשר הפושעת זימנה 300 פקידות סעד למרכז רקמן ללמוד שלגברים יש אונה ימנית דפוקה. קיראו על כך כאן: רשמים מכנס ההסתה נגד גברים של רות הלפרין קדרי.

הגשנו נגדה תלונות, לא מעט בג"צים ועתירה לחופש המידע.  פתחנו נגדה תביעה בארה"ב להכריז עליה פושעת נגד האנושות, ולדאוג שהנבלה לא תדרוך על אדמת אמריקה פן תחטוף הזמנה לדין נוספת. הגשנו נגדה בבית המשפט לעבודה בקשה לעיון בתיק בו ניסתה לחלוב את משרד האוצר, ולקבל גמלאות שלא מגיעות לה. יעקב בן יששכר תבע את סימונה שטיינמץ.

כך כתבה השופטת שרה שדיאור על סימונה שטיינמץ על הבקשה לעיין בתיק הגמלאות של שטיינמץ: לפני בקשה בה כתוב "מטרת העיון והטעמים המצדיקים אותו: מבוקש לבדוק אם הופעלו קשרים לא ראויים, והאם הנ"ל מתעשרת על חשבון הציבור. יצוין שהנ"ל נתבעת בארה"ב בגין פשעים נגד האנושות ובישראל אף הוגש בגץ להדחתה. הקשר של המבקש לתיק בית המשפט (נא לציין כל שקשר ישיר או עקיף): המבקש מייצג גברים גרושים. התובעת סימונה שטיינמץ פקידת סעד ארצית מתעללת בגברים גרושים ומיישמת מדיניות פמיניסטיות רדיקלית להדחת אבות מחיי ילדיהם. בנסיבות אלה, כל חומר שיעזור למאבק להדחתה מתפקידה חשוב ביותרלציבור וכן לרשויות החוקרות יש עניין מיוחד במשיבים, סימונה ויסי שטיינמץ המבצעים עבירות פליליות חמורות ואף הוגשו נגד משיב 1 כתבי אישום בהם הורשע . קל וחומר כאשר מדובר בהורים וילדים הנתונים לגחמותיה הפליליות של המשיבה 2 (סימונה שטיינמץ)".

ובהמשך "… הדברים נכונים שבעתיים כאשר מדובר – בפקידת סעד ארצית… וכן עובדת ציבור בעלת מעמד מתוקשר במיוחד…".  איזה בושות.  איזה פדיחות.

היו כאלה שנפלו בדרך. ומתו. הכלבה הארורה הזו סימונה שטיינמץ גרמה למוות של לא מעט הורים. האבא דניאל ארביב הפגין בגללה מול משרד הרווחה, באוהל, 3 חודשים בחורף ירושלמי. משגילה מה היא וחברותיה עשו לו, קיבל התקפת לב. מת. האבא דורון חביב הצית עצמו בגללה. האבא אלון וולף קפץ מקומה תשיעית בגללה. חלק בכלל איבדו העשתונות ונטרפה דעתם, כמו אלי גור שבגלל סימונה שטיינמץ, דחף ילדיו למוות. בקיצור סימונה שטיינמץ חלאה שידיה מגואלות בדם המתים, מנגלה סדיסטית ואיומה, והיום היא עוזבת את משרתה הרמה.

סימונה מונתה לתפקידה מכיוון שהייתה לה מומחיות להעליל על גברים עלילות מין פדופיליות, שהם מתענגים מאיברי המין של הילדים שלהם. לא מן הנמנע שסימונה שטיינמץ, היא זו ששירתה את הבת של עדנה ארבל, כאשר היא העלילה על בעלה, השופט אייל באומגרט, שהוא התענג מינית מהנכדים של עדנה ארבל, וזה מה שקידם אותה. כנס באר שבע לשלום הילד 2014: פדופיליה במשפחת עדנה ארבל לא מין הנמנע שהיא גם פתחה רגליים למוטי וינטר בזמן שבעלה היה עסוק בתיק השוחד והעלמות המס שלו.

אבל למרות שבתיקי הגירושין העדפתה של סימונה הייתה תמיד לנשים, במקרים נדירים, היא גם התלבשה על נשים ומיררה להם את החיים. התענוג הכי גדול של סימונה שטיינמץ היה לקבל במייל הודעה שתיק רווחה נסגר בגלל שאבא מת מצער שגרמה לו פקידת הסעד, או במידה והאמא הייתה על הכוונת, אז כמובן הודעה מתאימה.

אצל סימונה שטיינמץ הפעולות הכי יעילות שנעשו במשרד תחת השגחתה היו הוצאת "סיירת עו"סיות ניחום" לבתי הקברות, כדי לנחם את מי שנשאר בחיים לאחר ההתאבדות, או הרצח, שהיא גרמה.

קבלו תמונה של סימונה שטיינמץ ב- 1/9/2014 באולמו של השופט הנהדר יורם נועם ממתינה לתת עדות על פשעיה בעתירה שהוגשה נגדה ונגד מחלקתה במשרד הרווחה על מנת לחשוף באמצעות חופש המידע את כל המגעים הנלוזים של סימונה שטיינמץ עם ארגונים פמניאצים רדיקליים, כמו מכון דרקמן של רות קדרי (לשעבר הלפרין קדרי), לחשיפת החוזים וההסכמים בקשר לכנס ההסתה הפמינאצי למאות פקידות סעד באוניברסיטת בר אילן, לשם הביאה סימונה שטיינמץ את האוסטרלית ג'ניפר מקינטוש, כדי ללמד את הפק"סיות שגברים הם יצורים נחותים מבחינה נוירולוגית. כך יושבת הנבלה ממתינה לתת עדות למה כבר שנתיים היא מסתירה את כל החומרים מהציבור. לידה יושבת עוד נבלה סרוחה, ענת ענבר, עוד פמינאצית מטורללת שהפכה את יחידות הסיוע לבתי המשפט משפחה שדות קטל לגברים.

בהמות הרווחה סימונה שטיינמץ וענת ענבר ממתינות לתת עדות על פשעיהן במחוזי ירושליים 1/9/2014

מכיוון שבעורקיה של סימונה שטיינמץ זורם דם רומני, קשה שלא לראות כי הרוזן דרקולה, בן מדינתה, פשוט עשה גלגול נשמות ישירות לגוף המלא שומנים של הבהמה הדוחה הזו, סימונה שטיינמץ.  במקומה של סימונה שטיינמץ, מונתה איילה מאיר.

איילה מאיר פקידת סעד ראשית

מודעות פרסומת
אודות ג'וליה טלhttp://tareksued.wordpress.comג'וליה טל, כותבת על תבונותיה.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s